Bizimle Çalışın

Proxy Eğitim ve Danışmanlık olarak " Proje Bazlı Paydaşlık Sistemi " Yöntemi ile herkese para kazanmanın yolunu açıyoruz. - Geliştirdiğimiz "Proje Bazlı Paydaşlık Sistemi" ile siz değerli vatandaşlarımıza daha kolay ve ekstra herhangi birşey yapmadan para kazanmanın yolunu sunuyoruz. Sadece çevrenizle veya ilişkilerinizle/etkinliğinizle para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte cevabı.

Ekstra bir efor sarfetmeden veya zamanınızı harcamadan sadece çevrenizi kullanarak para kazanmak istiyorsanız yapacağınız tek şey aşağıdaki tekliflerimizden size uygun olanı seçmek ve bize ulaşmak. Geniş bir çevreye sahipseniz, çevrenize güveniyorsanız veya ben çevremdekiler üzerinde etkiliyim diyorsanız para kazanmak İşte bu kadar kolay. Haydi başlayın!!!

  • Çalışanlar: Herhangi bir özel firma veya kamu kurumunda çalışıyorsunuz ve geniş bir çevreye sahipseniz bu teklifimiz tam size göre. Çalıştığınız yerden ayrılmadan, fazladan herhangi bir efor sarfetmeden veya zaman harcamadan oturduğunuz yerden ve sadece bir telefon ile çevrenizde Yönetim Sistemleri(Sistem Danışmanlığı Bölümümüzde listelenenler), CE-ADR(Ürün Danışmanlığı Bölümümüzde Listelenenler) veya Eğitim(Eğitimler Bölümümüzde Listelenenler) konularında hizmet almak isteyen Kurum, Kuruluş veya kişileri bize yönlendirin. Yönlendirdiğiniz her  Kurum, Kuruluş veya kişiler için anlaştığımız fiyat üzerinden %15 payınızı hemen alın.
  • Çalışmayanlar: Herhangi bir özel firma veya kamu kurumunda çalışmıyorsunuz ancak geniş bir çevreye sahipsiniz ve çevrenizde sevilen sayılan biriyseniz bu teklifimiz tam size göre. Evinizden ayrılmadan, fazladan herhangi bir efor sarfetmeden veya zaman harcamadan oturduğunuz yerden ve sadece bir telefon ile çevrenizde Yönetim Sistemleri(Sistem Danışmanlığı Bölümümüzde listelenenler), CE-ADR(Ürün Danışmanlığı Bölümümüzde Listelenenler) veya Eğitim(Eğitimler Bölümümüzde Listelenenler) konularında hizmet almak isteyen Kurum, Kuruluş veya kişileri bize yönlendirin. Yönlendirdiğiniz her  Kurum, Kuruluş veya kişiler için anlaştığımız fiyat üzerinden %15 payınızı hemen alın.
  • Öğrenciler: Herhangi bir üniversitede öğrencisiniz ve çevrenizde etkinseniz, girişimciyseniz ve de üçüncü sınıfta veya son sınıftaysanız bu teklifimiz tam size göre. Öğreniminize devam ettiğiniz üniversitenizden mezun olmasına bir yıl veya daha az süre kalmış öğrencileri mezun olduklarında işe girişte kendilerine lazım olacak eğitimleri alıp sertifikalandırılacakları etkinlikler için organize edip sadece bir telefon ile bize ulaşın. Bu organizasyonda size yardımcı olacak hertür olanak için size yardımcı olmaya hazırız. Siz yeter ki isteyin. Çevrenizle veya aktifliğinizle para kazanmanın yolunu kaçırmayın. Zorlu iş yaşamına girmeden şimdiden iş yaşamı ortamını, organize etmenin tadını ve girişimcilik ruhunu yaşayın. Yönlendirdiğiniz her  kişi için anlaştığımız fiyat üzerinden %15 payınızı hemen alın. Bize hemen ulaşın, nasıl olacağını konuşalım.